• Ostatki w oddziałach ZET i SPDP

• Ostatki w oddziałach ZET i SPDP upłynęły na karnawałowej zabawie integrującej. Uczniowie samodzielnie przygotowali dekoracje, karnawałowe maski i poczęstunek. Wspólna zabawa nie miała końca…

• Karnawałowe przebieranki

• Przebieranki Sandra, Kamil i Szymon w ostatnie dni Karnawału wyglądali trochę inaczej. Chłopakom przebieranki i fotki niezbyt przypadły do gustu a Sandra to urodzona modelka.Zobaczcie sami.

• Miesiąc przyjaźni

• Wczoraj w Ostatki w ramach Miesiąca Przyjaźni zorganizowano, dzięki pomocy wielu ludzi, akcję "Kawa z misją". Akcja polegała na tym, by kupić słodki wypiek i wesprzeć misje w Zambii, gdzie pracuje nasz ziomek ks.Wojciech Łapczyński. Na niektórych z kupujących czekała niespodzianka: zdjęcie afrykańskiej Świętej Rodziny. Dziękujemy serdecznie za okazane serce. Jak zawsze można na Was liczyć.

• Świąteczne kartki

• 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych, ozdobnych karteczek. Z tej okazji nasi uczniowie, mieli taką możliwość dzięki nauczycielom, którzy zorganizowali pocztę walentynkową.We wtorek 14 lutego korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i przygotowane z sercem. Najwięcej walentynek trafiło do młodszych klas. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele i pracownicy.Ponad to ze wszystkich kartek została wybrana jedna zdaniem jury najbardziej twórcza, która została nagrodzona plecakiem uszytym przez krawców z klasy I szkoły branżowej.14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych, ozdobnych karteczek. Z tej okazji nasi uczniowie, mieli taką możliwość dzięki nauczycielom, którzy zorganizowali pocztę walentynkową.We wtorek 14 lutego korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i przygotowane z sercem. Najwięcej walentynek trafiło do młodszych klas. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele i pracownicy.Ponad to ze wszystkich kartek została wybrana jedna zdaniem jury najbardziej twórcza, która została nagrodzona plecakiem uszytym przez krawców z klasy I szkoły branżowej.

• Walentynkowa sesja w sali Snoezelen

• W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły mieli okazję brać udział w walentynkowej sesji zdjęciowej w sali Snoezelen. Towarzyszył nam dobry nastrój oraz relaksacyjna muzyka pełna uczuć.

• KARNAWAŁ W KLASACH I-III

• W klasach I - III odbył się bal karnawałowy. Uczniowie w pięknych strojach dobrze się bawili, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Wspólna zabawa dostarczyła wiele radości. Szkoda, że taki bal jest tylko raz w roku.

• TŁUSTY CZWARTEK

• Tłusty czwartek - więc nie mogło zabraknąć ręcznie robionych pączków. Oddziały gastronomiczne szkoły branżowej oraz SPdP od rana przygotowują, wyrabiają, formują oraz smażą przepyszne paczki. Pod czujnym okiem opiekunów nadziewane są powidłami z węgierek oraz kremem budyniowym. Palce lizać.